Pristatymo informacija

Prekių pristatymo informacija

1. Pirkdami prekes tiandelt.lt internetinėje parduotuvėje galite rinktis Jums patogų užsakymo pristatymo būdą: Jums patogiausią paštomatą, ar kurjerio paslaugas (pristatymas į namus ar biurą).

2. Perkant prekių už 30 eurų ir daugiau, prekių pristatymas į paštomatus visoje Lietuvos teritorijoje - NEMOKAMAS. Perkant prekių iki 30 eurų vertės – pristatymo kaina 3,00 eur.

SVARBU!

Nurodykite tikslų savo telefono numerį ir el. pašto adresą, nes būtent Jūsų nurodytais kontaktais bus išsiųsta žinutė su siuntos atsiėmimo iš paštomato informacija.

3. Perkant prekių už 100 eurų ir daugiau kurjeris Lietuvos teritorijoje Jums prekes (į namus ar biurą) pristatys NEMOKOMAI. Perkant prekių iki 100 eurų vertės – pristatymo kaina 7,49 eur.

4. Jei pasirinkote apmokėjimą „pristačius siuntą“, kurjeriui, pristačius prekę/es Jūsų nurodytu adresu, už prekes galėsite sumokėti grynais pinigais arba kortele. Mokant grynais, prašome turėti tikslią sąskaitoje nurodytą pinigų sumą (be grąžos).

Informuojame, kad pristatęs prekes kurjeris nelaukia, kol Jūs apžiūrėsite ir/ar pasimatuosite prekes.

5. Kurjerių tarnyba prekes Lietuvoje pristato per 3 - 5 darbo dienas.

6. Prekių pirkėjui jo nurodytais kontaktais pateikiame siuntos sekimo numerį.

7. Prekės taip pat siunčiame į visas Europos Sąjungos šalis. Pristatymo terminas priklauso nuo šalies. Pristatymo kaina priklauso nuo siuntinio svorio. Dėl prekių siuntimo į užsienį kreipkitės asmeniškai.