Konsultantams

JŪSŲ SĖKMĖ ŠALIA – PRISIJUNK PRIE MŪSŲ!

Smagu perkant sutaupyti, bet dar smagiau perkant papildomai užsidirbti, susikurti pasyvių pajamų šaltinį ar net pradėti savo verslą! Susidomėjai? Tuomet skaitykite toliau :)

TianDe siūlo tvirtą pagrindą Jūsų verslui: gerai išvystytas technologijas, unikalų produktų asortimentą, mokymus, premijas, karjeros struktūriniame versle augimą. Naudodamiesi tianDe pardavimo modeliu galite pradėti savo verslą be jokių pradinių investicijų ir be jokios finansinės rizikos. Tik jūs nuspręsite, kiek daug norite nuveikti ir kaip toli nueiti, o mes esame tam, kad Jums padėtumėme.

TAPKITE KONSULTANTU IR NAUDOKITĖS VISOMIS PRIVILEGIJOMIS!
1. Nėra jokių paslėptų mokesčių ar įsipareigojimų. Jokių startinių paketų.
2. Nereikia jokių investicijų - užsiregistravus visas prekes pirksite specialia konsultanto kaina.
3. Parduodami produktus katalogo kaina uždirbsite net 54% momentinio pelno. Jūsų uždarbis priklausys tik nuo jūsų norų bei skirto laiko šiam darbui.
Jei vis tik pardavimai ne tau – žiūrėk 4 punktą!
4. Kurkite savo komandą! Siūlydami tianDe produkciją savo draugams ir pažįstamiems, taip pat kviesdami juos prisijungti prie Tiande kompanijos, įgysite neribotas augimo galimybes! Kvieskite visus, kurie yra suinteresuoti gauti papildomų arba net pastovių pajamų. Pradėjus augti Jūsų verslo komandai, gausite papildomų nuolaidų ir premijų, numatytų Tiande marketingo plane ir skatinimo programose.
Jūsų potencialūs klientai gali būti jūsų kaimynai, draugai ir kolegos – visi jus supantys žmonės! Mūsų produktus žmonės naudoja kasdien visame pasaulyje. Jūs net neprivalote parduoti – jūs tiesiog padėsite savo klientams apsipirkti patiems! Jei esi komunikabilus, mėgsti dirbti su žmonėmis, nori kurti savo verslą ir dirbti mėgiamą darbą, tai šis būdas kaip tik Tau! 
5. Gausite visą reikalingą informaciją ir pagalbą. Turėsite savo asmeninį konsultantą.
6. Motyvuojančios dovanos už pasiektus rezultatus.
7. Norėdami gauti daugiau informacijos, apatiniame dešiniająme kampe spauskite "pradėti pokalbį" arba susisiekite info@tiandelt.lt

Pirmas žingsnis, kurį turite atlikti – užsiregistruoti užpildant šią anketą. Gavę Jūsų duomenis mes Jus užregistruosime tianDe kompanijoje ir elektroniniu laišku suteiksime visą reikalingą informaciją. Su gautu ID numeriu konsultanto nuolaidą gausite apsipirkdami bet kuriame Lietuvos mieste ar užsienyje, taip pat mūsų elektroninėje parduotuvėje www.tiandelt.lt. Tai yra vienintelis ID numeris suteikiantis konsultanto nuolaidą, pakartotinės registracijos negalioja.
Konsultanto balai kaupiasi visą kalendorinį mėnesį ir mėnesio pabaigoje jie yra užskaitomi. Bonusai už balus išmokami tik nuo 100 balų ir daugiau pagal marketingo plano lentelę.