Eiti į turinį

Straipsniai

Apie TianDe

TiandeLT Administratorius 08 Mar 2023
Apie TianDe - Tiandelt.lt

Gamtos galia yra neribota ir mes sąmoningai iš to gauname naudos.

Tarptautinė sveikatos ir grožio korporacija įkurta 2007 metais Altajaus kalnuose – viename ekologiškiausių planetos regionų - tai TianDe.

Tiande“ išvertus iš kinų kalbos – Dangaus tobulumas. „Tian“ – grynumo simbolis, didybė ir nusišalinimas nuo žemiškų dalykų. „De“– natūralumas, kuris labai svarbus Rytų kultūroje. 

Platus produktų asortimentas iš Altajaus, Kinijos ir Tibeto žolelių.

TianDe kosmetikos parduotuvėje www.tiandelt.lt prekiaujama aukštos kokybės, profesionalia grožio ir sveikatos produkcija. Asortimente yra daugiau nei 700 produktų. TianDe grožio ir sveikatos priemonės plačiai naudojamos 32 šalyse visame pasaulyje!

Kompanija siūlo išskirtinę kolekciją gydomųjų ir profilaktinių kosmetikos priemonių sveikatai bei grožiui: kosmetika veido, plaukų ir kūno priežiūrai, kvepalai, dekoratyvinė kosmetika, higienos priemonės moterims, serija vyrams bei papildai.

Nuolatinės akcijos, nuolaidos ir prieinamos kainos. Produktus patogu ir ekonomiška naudoti.

Išskirtiniai produktai.

Produktų gamybai TianDe naudoja tik aukštos kokybės žaliavas - augalai, auginami natūraliomis sąlygomis Kinijoje ir Tibete, specialiai apmokyti žmonės juos renka pagal mėnulio kalendorių tam tikru metu. Net vanduo, naudojamas kosmetikoje, yra išgaunamas iš mineralinių šaltinių ir giliavandenių.

Pagal Senųjų Rytų liaudies išmintį ir žinias sukurtas kiekvienas kosmetikos gaminys. Produktų formulės kuriamos pagal kinų, Tibeto, Altajaus medicinos receptus, kurių efektyvumas patikrintas laiko. Kompanija apjungė rytų medicinos receptus su naujasiomis technologijomis, kad kuo ilgiau išliktų natūralių ingredientų efektyvumas ir kokybė

TianDe partneriai - gamintojai Kinijoje, pripažinti pasaulio verslo bendruomenės,kurie turi tarptautinius kokybės sertifikatus ISO ir naudoja savo technologijose slaptus senųjų meistrų receptus. Produktų gamybai naudojamos tik aukštos kokybės žaliavos. Kompanija bendradarbiauja su pirmaujančiomis mokslinėmis laboratorijomis ir kosmetologais - ekspertais, kokybės ir sertifikacijos centrais, pripažintais gydomosios kosmetologijos srityje.

Kompanija TianDe, apjungusi kosmetologiją ir farmakologiją, žymiai padidino savo gaminių efektyvumą. TianDe kosmetikos priemonės – tai biologiškai aktyvūs priedai mūsų odai, jų poveikis prilyginamas terapijų poveikiui. Aktyvių komponentų koncentracija gaminiuose siekia 15-20%, t.y. prilygsta profesionalios kosmetikos gaminiams. Produkcija atitinka tarptautinius kokybės standartus (ISO 9001-2002). Išsami daugiametė kokybės kontrolės sistema gamyboje užtikrina aukštos kokybės produkto savybes.

TianDe - kompanija, kuriai rūpi geresnis rytojus

Kompanija galvoja apie tai, kaip gyvens ateities kartos. Į asortimentą nuolat įtraukiami ekologiški produktai, kurie neteršia gamtos ir skatina pirkėjus elgtis atsakingai. Taip pat kompanijos lėšomis yra sodinami medeliai įvairiuose pasaulio kampeliuose. Lietuvoje, Kuršių Nerijoje, gaisro išniekintoje vietoje, buvo pasodinta 10000 kalninių pušaičių.

 

Ankstesnis įrašas
Kitas įrašas

Dėkojame, kad prenumeruojate

Šis el. paštas užregistruotas!

Įsigyti išvaizdą

Uždaryti

Pasirinkti variantą

Neseniai peržiūrėta

Uždaryti
Redaguoti pasirinkimą
Uždaryti
Back In Stock Notification
this is just a warning
Prisijungti Uždaryti
Uždaryti
Krepšelis
0 Produktai
0%